Telefonická podpora od 08:00 do 17:00
Klimatizácie
Ponúkame širokú ponuku tichých funkčných vonkajších a vnútorných klimatizačných jednotiek od značky Buderus.

Klimatizácie sú jednoduchým riešením na chladenie a vykurovanie bytov a rodinných domov. Vynikajú vysokou účinnosťou a jednoduchým ovládaním. Klimatizačné jednotky Buderus disponujú moderným a elegantným dizajnom, ktorý sa hodí do každej miestnosti.

Klimatizácia Single Split

Klimatizácie Single Split sú jednoduchým riešením pre chladenie a vykurovanie bytov alebo rodinných domov, pozostávajúcim z jednej vnútornej a jednej vonkajšej jednotky. Vynikajú nielen svojou účinnosťou a jednoduchým ovládaním, ale aj moderným a elegantným dizajnom, ktorý sa hodí do každej miestnosti.

Logacool AC166i.2

Klimatizácia Logacool AC166i.2 typu Single Split sa skladá z jednej vonkajšej a jednej vnútornej jednotky. Je preto ideálnym riešením pre chladenie alebo vykurovanie jednej miestnosti / zóny.

 • Moderná filtračná technológia pre vždy čistý vzduch
 • Široký prevádzkový rozsah s vonkajšími teplotami od -15 do +50 °C
 • Jednoduché ovládanie pomocou aplikácie MyBuderus (voliteľné príslušenstvo)
 • Moderný a elegantný dizajn

Vždy zdravý a čistý vzduch

Vďaka HD filtrom, studenému katalyzátoru a samočistiacemu režimu, ničí klimatizačná jednotka škodlivé baktérie vo vzduchu a zabraňuje tvorbe plesní. Do miestnosti tak vždy prúdi len zdravý a čistý vzduch.

 

Maximálne pohodlie

Vďaka širokému prevádzkovému rozsahu s vonkajšími teplotami od -15 do +50 °C a inovatívnej protimrazovej ochrane je Logacool AC166i.2 použiteľný v našich klimatických podmienkach. Široká škála dostupných funkcií vám umožňuje vždy zaručiť maximálny domáci komfort s jednoduchou obsluhou pomocou diaľkového ovládania. Po aktivovaní funkcie „Follow Me“ prispôsobí klimatizácia režim chladenia alebo vykurovania tak, aby dosiahla požadovanú teplotu v mieste, kde je položené diaľkové ovládanie vybavené senzorom. Vďaka časovaču vypnutia je možné zabezpečiť automatické vypnutie klimatizácie po uplynutí nastaveného času a funkcia „Gear“ umožňuje voliť medzi tromi prevádzkovými stupňami výkonu. Obe funkcie vám tak pomáhajú obmedziť spotrebu energie.

Jednoduché ovládanie, odkiaľkoľvek

Nastavenia klimatizačného systému je možné meniť aj na diaľku, pomocou aplikácie MyBuderus. Pre diaľkové ovládanie je potrebný Wi-Fi kľúč (voliteľné príslušenstvo).

 

Ideálne pre každé obytné prostredie

Klimatizácia Logacool AC166i.2 je vďaka svojmu elegantnému dizajnu a mimoriadne tichej prevádzke ideálnym riešením pre chladenie a vykurovanie bytov a rodinných domov. Nastavením tichého režimu je možné znížiť emisie hluku vonkajšej jednotky až o 4 dB(A).

Klimatizácia Multi Split

Klimatizácie Multi Split sú riešenia systémovej klimatizácie pozostávajúcej z jednej vonkajšej jednotky v kombinácii s dvoma až piatimi vnútornými jednotkami. Dokážu tak zabezpečiť požadovaný komfort vo viacerých miestnostiach objektu.

Logacool AC..MS

Vonkajšia klimatizačná jednotka Logacool AC..MS pre systém Multi Split dokáže ovládať 2 až 5 vnútorných jednotiek. Umožňuje tak individuálne nastavenie teploty v jednotlivých izbách / zónach objektu.

 • Ideálne riešene pre novostavby aj rekonštrukcie
 • Široký prevádzkový rozsah pri chladení s vonkajšími od -15 °C do +50 °C
 • 4 veľkosti výkonu (od 5,3 do 12,3 kW) pre všestranné použitie s až 5 vnútornými jednotkam

Elegantný dizajn

Vonkajšie jednotky Logacool vynikajú kompaktnosťou a elegantným dizajnom, ktorý zapadne do každého exteriéru.

Vysoká efektivita

Vďaka vysokej efektivite dosahuje zariadenie triedu energetickej účinnosti A++ pre chladenie a A+ pre vykurovanie. Okrem efektívnej prevádzky disponuje Logacool AC..MS mnohými úspornými funkciami, napr. režim Eco alebo Časovač, ktoré pomáhajú k ešte väčším úsporám energie.

Flexibilné riešenie

Vonkajšia jednotka Logacool AC..MS je dostupná v 4 výkonových veľkostiach (5,3 – 7,9 – 10,5 – 12,3 kW) a je možné s ňou individuálne ovládať 2 až 5 vnútorných jednotiek rôznych modelov (nástenné, kazetové alebo kanálové), čo ju robí ideálnou pre použitie v rodinných domoch alebo kanceláriách. Široký prevádzkový rozsah v chladení s vonkajšími teplotami od -15 °C až +50 °C zaručuje vynikajúci výkon v našich klimatických podmienkach.

Logacool AC166i.2

Nástenná vnútorná jednotka Logacool AC166i.2 s účinnou filtráciou vzduchu a elegantným dizajnom je dostupná v štyroch výkonových variantoch.

 • HD a BIO filter pre vždy čistý a zdravý vzduch
 • Dostupná v štyroch výkonových variantoch
 • Ovládanie cez aplikáciu MyBuderus

Logacool AC166i MS 4CC/4C

Kazetová vnútorná jednotka Logacool AC166i MS 4CC/4C so 4-cestnými vzduchovými kanálmi pre maximálnu, 360 stupňovú distribúciu vzduchu.

 • 360 stupňová distribúcia vzduchu
 • Dostupná v piatich výkonových variantoch
 • Ovládanie cez aplikáciu MyBuderus

Logacool AC166i MS D

Kanálová vnútorná jednotka Logacool AC166i MS D s úzkym profilom na inštaláciu do stropu.

 • Úzky profil vnútornej jednotky pre náročné stropné inštalácie
 • Dostupná v dvoch výkonových variantoch
 • Ovládanie cez aplikáciu MyBuderus
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net