Telefonická podpora od 08:00 do 17:00
Vykurovacie kotly
Ponúkame širokú ponuku tichých, funkčných vykurovacích kotlov od značky Buderus.

Vykurovacie kotly patria spolu s radiátormi a podlahovým vykurovaním k najbežnejším typom vykurovania u nás. Ich konštrukčná rozmanitosť ponúka veľké možnosti použitia v rámci špecifických podmienok vykurovaných objektov.

Závesné kondenzačné kotly

Plynové kotly sú efektívnym, cenovo dostupným a priestorovo nenáročným riešením vykurovania interiéru.

Závesné plynové kondenzačné kotly Buderus pre rodinné a bytové domy sú moderné efektívne zariadenia. Ich vysoká účinnosť znižuje domácnostiam náklady na kúrenie a ohrev vody. Zároveň sú kotly vďaka nízkym emisiám CO2 šetrné k životnému prostrediu.

Logamax plus GB192i

S kompaktnými rozmermi, najmodernejším dizajnom a modulačným výkonom prináša Logamax plus GB192i maximálny komfort pri zabezpečení teplej vody. Stretáva sa tu osvedčená kvalita Buderus s technológiou budúcnosti.

Logamax plus GB192i prispôsobí výkon horáka potrebe tepla a keď je potrebný nižší vykurovací výkon, vypne sa. Spotrebuje tak výnimočne málo energie – aj v pohotovostnom režime určuje kritériá veľmi nízkymi hodnotami spotreby.

Ako nástenné plynové kondenzačné zariadenie potrebuje Logamax plus GB192i len veľmi málo miesta. Jeho prípojky sú kompatibilné s prípojkami predchádzajúcich modelov, takže je rýchlo a bez veľkej námahy nainštalovaný. S dotykovým displejom a samovysvetľujúcou ovládacou jednotkou Logamatic RC310 je ovládanie zariadenia hračka.

Vďaka nízkej spotrebe energie a vysokej energetickej účinnosti Logamax plus GB192i výrazne znižuje CO2 emisie vašej domácnosti.

Logamax plus GB192i je vďaka zabudovateľnému príslušenstvu pripravené na pripojenie k internetu a ovládanie cez smartfón.

Logamax plus GB172i

Plynový kondenzačný kotol Logamax plus GB172i.2 je energeticky efektívne a priestorovo úsporné riešenie vykurovania a prípravy teplej vody nielen pre nové domy a byty. Vďaka spätnej kompatibilite všetkých spodných pripojení je ideálnou voľbou pri výmene starého kotla za nový.

Vysoko efektívne zariadenie s rýchlou inštaláciou, ideálne pre modernizáciu

Intuitívne ovládanie pomocou farebného dotykového displeja novej systémovej ovládacej jednotky Logamatic BC30.2

Vysoká trieda energetickej účinnosti A+ (v kombinácii s regulátorom Logamatic)

Vysoká efektivita, nízka cena, veľmi pohodlná inštalácia a obsluha

Logamax plus GB172-24i T50

Svojím maximálnym výkonom do 24 kW spoľahlivo zásobuje miestnosti teplom a s integrovaným zásobníkom teplej vody aj teplou vodou.

Optimalizovaná prevádzka: rozšírený rozsah modulácie zabezpečuje menej štartov a dlhšie doby chodu horáka

Nový dizajn s robustnou prednou časťou z kovu

Rýchla montáž a jednoduchá údržba

Logamax plus GB172iT

Osvedčená klasika je teraz ešte lepšia: kompaktná plynová kondenzačná centrála Logamax plus GB172iT je vykurovací kotol a zásobník teplej vody v jednom. Svojím atraktívnym dizajnom sa hodí do každého obytného priestoru a zmestí sa aj do tých najmenších priestorov.

Kombinácia vykurovacieho kotla a zásobníka teplej vody v jednom zariadení

Bezdrôtové sieťové prepojenie s internetom

Logamax plus GB122

Nástenný plynový kondenzačný kotol Logamax plus GB122 je mimoriadne prispôsobivý: spotrebuje iba toľko energie, koľko je potrebné a je vhodný pre existujúce prípojky. Navyše je kompaktný a hodí sa pre každú akokoľvek malú miestnosť.

robustné a kompaktné kompletné riešenie

mimoriadne veľký rozsah modulácie

veľká energetická účinnosť: energetický štítok A+ s reguláciou ovládanou podľa vonkajšej teploty

Stacionárne kondenzačné kotly

Vysoko efektívne kondenzačné kotly od značky Buderus v kompaktom stacionárnom vyhotovení.

Výkon a modulárna technika predurčujú stacionárne kondenzačné kotly na použitie v bytových domoch. Sú garanciou spoľahlivo dodávaného tepla a teplej vody naraz viacerým domácnostiam. Je to riešenie pri nových budovách aj rekonštrukciách starších objektov.

Logano plus GB212

Stacionárny plynový kondenzačný kotol Logano plus GB212. Kondenzačný výmenník tepla pozostávajúci z modernej zliatiny hliníka a kremíka. Ideálne vhodný na modernizáciu. Vhodný pre zemný plyn a kvapalný plyn s výkonom 15, 22, 30 a 40 kW.

Šetrný k životnému prostrediu a výhodný v prevádzke vďaka vysokoúčinnej kondenzačnej technike, normovaná využiteľnosť až 110 %

Optimálne využitie energie a menej štartov horáka vďaka modulačnému princípu, rozsah výkonu 18 až 100 %

Bezproblémové hydraulické začlenenie bez výhybky, preto ideálne na modernizáciu starých atmosférických kotlov

Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť uľahčia prepravu

Hladká plocha na prenos tepla a dobre viditeľná spaľovacia komora pre jednoduchú prehliadku a kontrolu

Veľký objem a nízky odpor vody pre jednoduché začlenenie do systému

Elektrické vykurovacie kotly

Nástenné elektrické kotly sú jednoduchým riešením vykurovania a teplej vody v rodinných domoch a bytoch.

Elektronicky riadené prietokové ohrievače vody Buderus zabezpečujú tepelný komfort a teplú vodu pre domácnosti prostredníctvom elektrickej energie. Elektrické kotly sú mimoriadne účinné, bezpečné a sú vybavené jednoduchým ovládaním cez termostat.

Logamax E213 22-60kW

Nástenný elektrokotol s výkonom 22 – 60 kW

– Vysoká účinnosť 99 %
– Kotly možno pripojiť k vykurovaciemu systému s priamym, akumulačným alebo zmiešaným ohrevom
– Automatická prevádzka čerpadla riadená termostatom alebo programátorom
– Dlhá životnosť a spoľahlivosť
– Jednoduchá obsluha
– Malé rozmery
– Bezpečná prevádzka

İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net