Telefonická podpora od 08:00 do 17:00
Solárne systémy
Vďaka solárnym sytémom ušetríte viac ako 70% ročnej spotreby teplej vody
Vďaka solárnym sytémom ušetríte viac ako 70% ročnej spotreby teplej vody

Solárnymi kolektormi môžete ročne pokryť 70 % a viac ročnej spotreby teplej vody vdomácnosti. Počas letného obdobia je možné pokryť až 100% spotreby teplej vody. Finančná návratnosť s finančným príspevkom sa pohybuje medzi 6 až 7 rokmi.

Slnečné kolektory využívajú energiu dopadajúceho slnečného žiarenia a efektívne ju využívajú na ohrev vody v zásobníkovom ohrievači, alebo akumulačnom zásobníku. Znižujú tak potrebu dodávky tepla z hlavného zdroja, zmenšujú záťaž životného prostredia a náklady domácnosti. Slnečné kolektory je možné využiť v kombinácií s nízkoteplotným vykurovaním aj na podporu vykurovania.

Pre koho sú solárne systémy vhodné?

Ak máte vysokú spotrebu TÚV (teplá úžitková voda)
Ak ste v obciach, ktoré sú neplynofikované (podpora prípravy TÚV a vykurovania počas prechodového obdobia)
Ak vlastníte bazén, vírivú vaňu, alebo podobné úžitkové príslušenstvá, ktoré u náročné na spotrebu TÚV
Ak máte plány na rekonštrukciu prípravy TÚV a vykurovania (možnosť získania štátnej dotácie na zníženie investičných a hlavne prevádzkových nákladov súvisiacich s teplom)
Zabezpečíme vám kompletnú dodávku materiálu a služieb

Pri správnom nastavení je možné domácnosť pomocou solárnych systémov nahradiť niekedy až 100% potreby domácnosti, pri príprave TÚV v letných mesiacoch

Obhliadka
Spravíme obhliadku a pomôžeme s výberom solárnych kolektorov
Administratíva
Administratívu spojenú so získaním dotácie z projektu Zelená domácnostiam nechajte na nás
Doprava
Zabezpečíme Vám dopravu materiálu
Odborná montáž
Odborná montáž prostredníctvom našich dlhoročných montážnikov
solarny-system-cover
Ako funguje solárny systém?

Solárne kolektory sú spoľahlivé riešenie. Slnečné lúče zohrievajú v solárnom paneli kvapalinu, ktorá následne zohrieva vodu vo výmenníku. Zohriata voda sa používa napríklad na umývanie, sprchovanie alebo aj dajme tomu aj do bazéna.

Čím máte v domácnosti väčší odber teplej vody v domácnosti, tým sa solárne kolektory viac oplatia, preto ich odporúčame ako skvelé riešenie pre domácnosti. Ročná úspora je až 75%. Finančná návratnosť s finančným príspevkom je podľa typu riešenia 6 až 7 rokov, a životnosť je viac ako 30 rokov.

Chcete sa dozvedieť ešte viac?
Napíšte nám cez náš formulár a my vás budeme kontaktovať

Máte záujem o solárny systém a chcete zistiť viac? Kontaktujte nás prostredníctvom nášho kontaktného formulára a my vám radi poskytneme informácie ktoré vám umožnia využívať čistú energiu získanú z prírodných zdrojov. Naši odborníci vám radi pomôžu s plánovaním a návrhom solárneho systému, ktorý splní vaše požiadavky a zabezpečí úsporu nákladov na energiu. Nechajte nás pomôcť vám pri prechode na čistšiu energiu.

Kontaktujte nás ešte dnes!

Kontaktný formulár

    Adresa montáže*

    Preferovaná kontaktná metóda    İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
    Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net